SUSTAINABLE FASHION DAY

Minulý víkend proběhl další ročník SUSTAINABLE FASHION DAY a my jsme nemohly samozřejmě chybět.

Za nás nám přišel tento ročník a organizace ještě více propracovaný než loni. Skvělá atmosféra a nové udržitelné značky. Prostor VNITROBLOCK, ve kterém se samotná akce odehrávala, skvěle pasoval do celého konceptu. Opět nechyběly zajímavé přednášky spolu s dokumenty. Nenechaly jsme si ujít například: Co se děje s oblečením z kontejneru nebo Jak se starat o oblečení se stylistkou Kateřinou Bahnovou. Film Tam někde v Bangladéši, byl natolik silný, že naše redaktorka Terez odcházela domů úplně vyřízená …

Ze značek nás nejvíce bavila City Folklore, jejich stylové bundy a bombery jsou prostě boží. Odnesly jsme si Papidu sešity, vyraběné z recyklovaného papíru a odřezků. Veganské spodní prádlo AIKYOU z obchodu Freshlabels je přiřazeno do našeho wishlistu a stoprocentně se musíme vypravit do celého koncept storu Object v BrněBohužel poslední vystavené kalhoty od holek WIN WIN nám byly až moc “boyfriend“, ale už s nadšením čekáme na nové upcyklované jarní kousky v jejich obchodě Míšenská 10. A naše kámarádka si zamilovala přírodní kosmetiku ze Slovenska Dulcia Natural.

Co nejvíce zaujalo vás? A nezapomněli jste se zastavit u prezentace kampaně FASHION REVOLUTION a podpořit chystanou akci ‚‚Who mady my clothes?“ ?

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Foto: Helen Doubravská
prev
next