WIN WIN LOVE

WN WIN love je módní značka, o které jste jistě slyšeli. A pokud náhodou ne, tak o ní rozhodně uslyšíte. Proč? Její podstatou jsou oděvy, které mají secondhandový původ, ale díky originálnímu ručnímu přešívání dostávají zcela novou tvář.

Za značkou stojí dvě slečny, Barbora Vilišová a Anna Stárková, které dohromady spojila právě láska k udržitelné módě. Jejich společný projekt WIN WIN love odstartoval zhruba před 2 lety a za tuto poměrně krátkou dobu získal mnoho zákaznic a příznivkyň.

Každý kousek ze second handu je pečlivě vybírán a musí splňovat vysoké nároky na materiál, kvalitu, odstín i původ. Na první pohled v něm musí být patrný potenciál pro přeměnu v jedinečný kousek. Veškeré zboží pochází ze secondhandových obchodů po celé České republice či z oblíbených evropských měst.

Jak samy zakladatelky říkají, značka nestojí pouze na nich samotných, ale také na dívkách a ženách, které je obklopují a které sdílejí stejné etické a ekologické hodnoty a nadšení pro udržitelnou módu.

Second hand WIN WIN love se svým odpovědným přístupem snaží prodloužit život starému oblečení a snížit poptávku po novém. Tomu my rozhodně fandíme a přejeme si, aby si ženy na nákupech uvědomily, že existuje i etičtější cesta pro pořízení krásných věcí

second round, win-win
win-win
second round, win-win
win-win
second round, win-win
win-win
prev
next

Leave a Comment

Name*
Email*
Website