ZLÍNŠTÍ MÓDNÍ DESIGNÉŘI PŘEDSTAVÍ SVOJI TVORBU V BRNĚEXI(S)T x REBELION

EXI(S)T 2017, RESEE & SHOP

PREZENTACE A PRODEJ AUTORSKÝCH MODELŮ ABSOLVENTŮ ATELIÉRU DESIGN

ODĚVU UNIVERZITY TOMÁŠ BATI V REBELION STORE 23. 6. 2017

Exist je každoročně připravovaná prezentace absolventských prací posledních ročníků Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáš Bati ve Zlíně. Mutace EXI(S)T je módní událost pořádaná končícími studenty Ateliéru Design Oděvu. Stejně jako minulá rok pod vedením Jana Černého, i letos studenti přistupují k akci progresivně a vnímají ji jako startér, odrazový můstek a oslavu jejich tvorby. Pod taktovkou Vivien Babicové se snaží poukazovat na problematiku “fast fashion” neboli rychlé módy. Výstup pro Exi(s)t 2017 bude interpretovat vnímání studentů na aktuální dění světa. Nové kolekce budou odkryty v sobotní podvečer 17. 6. 2017 ve Zlíně.

Absolventské práce se přesně o týden později, tj. v pátek 23. 6. 2017, přesunou do brněnského Rebelion store, který se zaměřuje na prezentaci českých a slovenských návrhářů a designérů. Událost EXI(S)T x REBELION resee & shop 2017, představí mladé talenty a jejich vybrané modely brněnské veřejnosti. Ta bude mít možnost si prezentované návrhy nejen důkladně prohlédnout, ale také zakoupit a seznámit se se samotnými autory. Pro Rebelion store jsou to už druhé v pořadí porádané ozvěny módní události EXI(S)T. Při minulém ročníku představil brněnské scéně část kolekcí Denisy Dovalové, Michaely Hriňové, Marie Pivkové a další.

Prodej vybraných kousků absolventů ADO bude startovat od 10:00. Od 18:00 se můžete těšit již na tradiční Rebelion party, která proběhne v Rebelion store, za hudebního doprovodu DJky KTVA (Kristýna Coufalová). Zároveň budete mít možnost při drinku pohovořit a podělit se o dojmy z prezentovaných modelů se samotnými designéry.

Premiéru bakalářských a magisterských kolekcí poprvé edstaví: Vivien Babicová, Anežka Berecková, Kristýna Coufalová, Roman Častulík, Valerie Kamererová, Lukáš Krnáč, Helena Pálková, Gabriela Petrová, Veronika Valušková, Miroslava Cucová, Ilona Fojtíková, Nikola Gurková, Katarína Chválová, Agá anová, Lucia Sládečková.

EXI(S)T x REBELION

… resee & shop

… 23/6/2017

… Rebelion store

fb událost

Katarina Chválová

Lucia Sládečková

Nikola Gurková

Vivien Babicová

prev
next