WILDHUB BY KOPPARBERG

 V úterý 8. 8. od 18h v Kasárna Karlín proběhne představení jedinečné kolekce Wildhub by Kopparberg.

Spojení čisté švédské přírody a lokální udržitelné módy přináší letní kampaň nazvanou  ‘Wildhub by Kopparberg’, která propojuje talentované lidi z Česka a Slovenska a vytváří unisex limitovanou kolekci, která kráčí po stopách ‘upcyclingu’.

Samotná tvorba sedmi originálních kusů, včetně návrhů a jejich ušití, připadá na slovenskou slow fashion designérku L’ubicu Skalskou. Do tvorby kolekce se také zapojily známé blogerky a Instagramerky, Zuz z Redpoppy Stories a Nicole ze Stylishwhiterabbit. Dále jsou do projektu zainteresované lokální značky, které zapůjčily své produkty, aby podpořili neotřelost kolekce. Jmenovitě se jedná o minimalistické šperky Fakticky, ručně vyráběné batohy Playbag, motýlky Bubibubi ties, dřevěné poklady BeWooden a v neposlední řadě pražský vintage obchod mající ve své filosofii vizi upcyclingu, Recycle with Love .

Vyvrcholením kampaně je event v krásných prostorách Kasárna Karlín, kde proběhne představení celé kolekce a také nebude chybět příroda, lokální tvůrci, djs a ani my ze SecondRoundu! Ukázku toho co tě čeká můžeš vidět v teaseru.

O Kopparbergu

Kopparberg je značkou švédského osvěžujícího cideru patřící pod Plzeňský Prazdroj. Pochází ze stejnojmenného malebného městečka ležícího uprostřed čisté švédské přírody. Jako své hlavní hodnoty, s kterými je letošní kampaň úzce propojena, uvádí originalitu, svobodu a soudržnost. Je postaven na spojení dvou částí – ‘the true and the new’ – pravý vyjadřující jeho autentičnost a nový jako protiklad, který podporuje neotřelé nápady a inovace.

FB událost

Instagram

Nezapomeňte se na tuto událost přihlásit skrz microsite.

prev
next