BAYOU WITH LOVE

Bayou vzniklo z lásky k designu, kreativitě a udržitelnosti. Zakladatelka, Nikki Reed, tvoří krásné designové a eco-friendly doplňky a produkty, které vyjadřují nejen její životní styl. Spolu se zakladatelkou Freedom of Animals, Morgan Bogle, stojí za těmito zodpovědnými produkty, které dbají na planetu i na všechno co je v ní.

BaYou bylo vyvinuto ve snaze dosáhnout rovnováhy mezi přírodou a světem fashion. Touhou vytvořit harmonické momenty mezi tím, jak se cítíme a tím, co nosíme. Inspirováno krásou, která nás obklopuje a motivováno nedostatkem udržitelných a přírodních výběrů. Udržitelná móda není budoucnost, ale současnost. Je to způsob, jak spojit ohleduplný konzumerizmus s elegancí. Nosit BaYou znamená nosit lásku.

 

Veškeré produkty jsou vyráběné v USA, podporující lokální řemeslníky a umělce.

 

Nikki Reed, herečka, ochránkyně přírody a hudebnice s design partnerkou Morgan Bogle, zakladatelkou Freedom of Animals, strávily tvorbou své značky Bayou with Love celý rok. Nikki vášeň pro udržitelnost spojená s Morgan roky práce s udržitelnou a etickou módou, jim umožnila vytvořit lifestyle značku, která podle Nikki zrcadlí její život. Eco-friendly materiály, technologicky vyspělá výroba a etické rozhodnutí produkovat vše v USA bez špatného dopadu na planetu, lidi či zvířata, byly hnací síly, které za tímto projektem stály. Cílem projektu je dokázat lidem, že udržitelná móda je současnost a uvědomělé přemýšlení je cesta, jak vytvořit svět lepším místem.

♥  zdroj
♥  instagram
♥  facebook

 

prev
next