SLOW STYLE – VERONIKA BLABLA HUBKOVÁ

1. Já, Veronika

Jsem novopečená máma. Nade vše miluji svoji rodinu a svého manžela. Můj syn je to nejvíc co se mi kdy v životě povedlo. Když se narodil, uvědomila jsem si, že budeme-li všichni zdraví, nic víc už k životu nepotřebuju. Moje ego se rozplynulo na porodním sále.

2. Inspirace

Inspirace je proniknutí určité myšlenky do mysli. Je to něco, co nejde vysedět. Nejčastěji mě navštěvuje ve chvílích, kdy mám hlavu zcela prázdnou. Třeba když si jdu ve čtyři ráno v polospánku natočit sklenici vody. Voilá, přijde nápad. Což mě vždycky utvrdí v tom, že inspirace není nic jiného než nepřetržitý tok energie, která nás všechny obklopuje. Když tohle pochopíš, inspiruje Tě cokoli, kdekoli, kdykoli.

3. Styl

Mám ráda oversized střihy, lokální tvorbu a ujíždím na oblečení z druhé ruky. Mým nejoblíbenějším kouskem jsou ale paradoxně bílé tenisky se třemi pruhy. Na podrážku jim pak dýchá batoh od Playbagu. V šatníku mám prostě od každého něco, rovnováha musí být.

4. Udržitelnost

Udržitelnost je pro mě synonymem pro zodpovědnost a k té mě vedli moji rodiče už od narození, stejně tak jako k tomu vážit si věcí, lidí i přírody. Nedělní štupování ponožek a přišívání upadaných knoflíků bylo vlastně moje první setkání se slow fashion, jen se tomu tenkrát ještě tak neříkalo. Dnešní trend udržitelnosti není nic jiného než snaha rovzpomenout si v kontextu dnešní doby na to, jak být a žít v souladu sám se sebou i s druhými.

 

5. Fashion Revolution

Účast na kampani Fashion Revolution vnímám jako svoji aktuální misi v životní podkapitole celospolečenské užitečnosti.  Módní průmysl a jeho fungování mě fascinuje především z hlediska psychologie. Tím, do čeho se oblékáme bezprostředně působíme nejen na své okolí ale především na sebe samotné. Sáhnout si po ránu do skříně pro triko, které víš kdo šil, je prostě daleko větší radost. To mi věř.

Web: http://www.veronikablabla.cz/

Instagram: https://www.instagram.com/veronikablablahubka/

Foto: Veronika Blabla Hubková

Eva Zajícová

prev
next