SLOW STYLE – BÁRA KUBÍČKOVÁ
  1. Já, Bára

Holka, která nesnáší, když se ji říká Bára. Holka, která miluje lokální módu a věci, které mají smysl a dělají se srdcem. Holka, která pochází z tak malého města, že skoro nikdo neví, kde se nachází – Zubří.  Holka, která je teď hrdá studentka – vrátila se na svou alma mater, tzn. Fakulta multimediálních komunikací – obor Marketingová komunikace.

Srdcem ve Zlíně, hlavou v oblacích, ale stále nohama na zemi.

 

2. Inspirace

Všechno a všichni. Věci, lidi (mí nejbližší i random lidi), Instagram, online magazíny, moje přešlapy, pády, bolesti, města, přednášky, škola, hudba – prostě život.

 

3. Styl

Těžko definovat, ale znamením jsem střelec. Dost se mi mění nálady na oblékání. Je pravda, že mi nevadí upoutat pozornost, takže se snažím mít na sobě vždycky jeden kousek, který je výrazný. Miluji tenisky (asi nic neobvyklého), pohodlí, kašmír, vlnu, bavlnu – jednoduše materiály, ve kterých je mi dobře.

Nejoblíbenější kousky v mém šatníku jsou kašmírový svetr, vintage Burberry kabát, černý kabát od Anežky Bereckové (studentka ADO Zlín), s láskou upletená čepice od mámy a kožené Diesel boty. 

 

4. Udržitelnost

Přišlo to nějak samo, ale aktivně až s nástupem na vysokou školu. Pohltil mě projekt Fashion Show Dotek, který jsem dva roky vedla s Linn. Začala jsem dospívat, moje názory a postoj k módě se začal měnit. Miluji sekáče, miluji oblečení, které bez jediného slova vypráví příběh, miluji ADO a tak nějak jsem se začala zajímat o mladou lokální tvorbu, nejen v České republice. Celkově mě baví značky, které jsou udržitelné, ale ještě se mám co učit, je to běh na dlouho trať.

 

 

5. Styling

Vždy mě bavilo oblékat lidi. Oblékala jsem všechny svoje kamarádky a skoro celou rodinu. Pomáhala jsem jim nakupovat a radit, co jim sluší/nesluší. Udělala jsem si kurz stylingu ve Škole stylu BACKSTAGE a začala jsem na sobě postupně pracovat. Mám štěstí na lidi, které na své cestě potkávám, což jsou přesně stěžejní můstky, které mě posouvají dopředu, nesmírně si jich vážím a děkovat stále nestačí.  Tři roky po sobě jsem dělala asistentku stylistky v Elle Beauty Lounge při Filmovém festivalu v Karlových Varech, styling poradenství pro GANT, focení kampaní pro firmu Baťa s úžasnou Kamilou Vodochodskou, reklamu točenou v Egyptě pro Travelportal, fashion story pro Elle se známými osobnostmi v oblečení českých návrhářů, asistentku kostymérky na filmu Úsměvy smutných mužů, který půjde v dubnu do kin a nově spolupráce s Českou televizí v Ostravě. Je tu i pár dalších projektů, které mě čekají, ale já ráda spíše mluvím o věcech, které už proběhly. Nechám se tedy překvapit. Jsem otevřená všemu, co mě čeká na mé cestě a moc se těším.

Instagram: https://www.instagram.com/barbarakubickova/

Fotky a text: vlastní

 

 

prev
next