MOLO7

Doplňky, které nosí všichni, anonymita oblečení či designu, nekvalitní materiál a v neposlední řadě také (ne)slušivost. I tak se dají popsat módní řetězce nabízející stejnou konfekci po celém světě. Schválně si sáhněte do svědomí, kolikrát jste použili mantru „chci být jiná“. Říkáme si to stále dokola a přitom jsme jiní jen v rámci posledních módních trendů. Všichni stejně. Bohužel ale většinou nemáme čas prohledávat internet skrz naskrz, abychom na první pohled objevili značku, která nás bude vystihovat. To je pochopitelné. A bylo by to i zbytečné. Od toho je tu přece online galerie MOLO7.

Od ručně vyřezávaných dřevěných broží po hedvábnou košili. Amatérští designéři propagující svůj malý sen a stejně tak i ostřílení profesionálové, kteří se snaží udržovat dlouholetou tradici módního průmyslu a nezapadnout do nudného stereotypu. A všichni tihle designéři mají jedno společné. Lásku k práci. Možná i proto jsou originálnější než ten nejdražší obchod v nákupním centru.

V internetová galerii MOLO7 jsou designéři dostupní pěkně na jednom místě. Můžete si zde tak najít svého favorita a ušetřený čas zužitkovat na jiné, důležitější činnosti. Je sice pravda, že móda a design od českých návrhářů jsou o kapku dražší, ale vykonají mnohem více služby po delší dobu, což znamená, že investice do nového oblečení není tak častá a v závěru vyjde cena jednoho kousku stejně, jako v běžných prodejnách.

MOLO7 podporuje všechny, kteří mají ostatním co předat. Tradici, kvalitu, značku. Proto doufáme, že o lokální módu bude čím dál tím větší zájem a pojem originalita už nebude tak fádní, jako je tomu dosud.

Autor: Kristýna Hodonská

Úvodní foto: tyformy – www.molo7.cz

prev
next