SKŘÍNĚ: GINA KONDĚLKOVÁ

Studentka  2. LF Uk

250 ks v šatníku

O ŽIVOTĚ

Od malička mě to táhlo k přírodním vědám, začala jsem svoji přírodovědnou dráhu na gymnáziu se stejným zaměřením a následně jsem dostudovala bakaláře na biologii UK, ale zjistila jsem, že mě spíše láka klinika než laboratorní práce, a proto jsem se rozhodla studovat medicínu. Takže moje plné „povolání“ je momentálně studium medicíny na 2. LF. Při něm si přivydělávám různými brigádami. Velice ráda čtu, dříve jsem dělávala amatérské divadlo a momentálně se zabývám několika projekty na naší fakultě, které pomáhají lidem bez domova.

O ŠATNÍKU

Kupuji převážně to, co se mi líbí a co je mi pohodlné. Snažím se nakupovat tak, aby mě nákup nových věcí jako studenta nezruinoval, takže velice ráda smejčím po sekáčích, vychytávám slevy a nebo kupuji věci mimo sezónu za výhodnější cenu.

O VYUŽITELNOSTI

Snažím se využívat  co nejvíce věcí ze svého šatníku, ale nachytávám se, že pak stejně skončím u svých několika oblíbených kousků, které točím stále dokola. Pak mám samozřejmě také oblečení, které třeba není tak pohodlné, do kterého bych ráda trošku zhubla a podobně. Těžko se s věcma loučím, a proto slepě věřím tomu, že například ten hnědý svetr na sebe jednou vezmu 😀

O VYHAZOVÁNÍ

Musím se přiznat, že se oblečení těžko zbavuji a možná proto mám taky celou místnost jako šatnu. Většinou vyhazuji kousky, které jsou zničené, ale jednou za čas dělám větší čistku, kde oblečení předám dál, hodím do kontejneru na oblečení nebo ho využiji jinak.

 

Autor: Andrea Šlechtová

Foto: Ta Greta s.r.o. (Greta Blumajerová)

 

prev
next