TAK TROCHU JINÁ FASHIONSTORY

Důkaz místo slibů. Aneb jak vytvořit parádní outfity z úlovků ze swapu. Mrkněte na report  z akce, která proběhla minulý víkend ve SVĚT-HUB.
Nestrávila jsem tam víc jak 2 hodinky, během nichž jsem si ještě navíc stihla vychutnat skvělou kávu a prohodit pár slov s řadou zajímavých lidí, které jsem na místě potkala. Tím chci apelovat na to, že proto, abyste byli takto úspěšní, nemusíte probíráním oblečení strávit nekonečně mnoho hodin. Oblékne se romantička i party diva. Do práce i na piknik. A podíváte-li se pozorně, najdete v outfitech dokonce drobné paralely korespondující s trendy pro aktuální sezónu. (Nápověda: jsou to například kostky, průsvitné materiály, oranžová, fuchsiová, třpytivé prvky ad.)

LET’S PARTY!
Černý top s vodou na přední části. Minimalistické elegantní páskové boty a blýskavými kamínky poseté šortky. Doplňte malým psaníčkem, červenou rtěnkou a party může začít!

 

 

 

 

 

 


MÓDNÍ TREND
Kostkovaná saka, sukně i kalhoty momentálně najdete na pultech všech možných řetězců. Když ale žijete udržitelně, prostě si tenhle trend ulovíte na swapu. Společně s nesmrtelným denimem a cool brýlemi máte outfit jako z časopisu.

 

 

 

 

 

ROMANTICKÁ DUŠE
Na romantickou procházku. Lehký květovaný top doplněný krajkou, úzké džíny a pastelově zelené lodičky. Přidejte lehký jarní make-up a nechte se unášet romantickou náladou.

 

 

 

 

 

 


VOLÁNÍ LÉTA
Fuchsiové kraťasy a královsky modré tričko s výstřihem zdobeným barevnými korálky. Do dvoubarevné kabely sbalte nachlazené víno, skleničky a něco na zub a vyrazte se do parku těšit na léto.

 

 

 

 

 

 

BLACK&WHITE RAFINOVANĚ
Dresscode black&white je nekonečně se opakující téma na akcích formálních i neformálních. V transparentní bílé košili a saténovém bílém šátku ve vlasech to můžete pojmout zase trochu jinak. K džínám obujte černé lodičky a vyrazte se blýsknout do společnosti.

 

 

 

 

 

DO PRÁCE ZVESELA
I pracovní uniforma v podobě sukně s košilí může mít šmrc a vtip. Bílá lehce transparentní košile s barevnými ptáčky v kombinaci s tmavomodrou áčkovou sukní vykouzlí nepřehlédnutelný outfit do kanceláře.

 

 

 

 

 

 

NĚŽNÁ BÍLÁ
Máte náladu ukázat vaší něžnou stránku? Bílý zavinovací háčkovaný svetr a ve stejné barvě laděná plisovaná sukně vám v tom rozhodně pomohou. Černé vysoké lodičky dodají na eleganci.

 

 

 

 

 

 

Autor: Petra Wiesnerová
Foto: Petra Wiesnerová

 

prev
next