SLOU DAYS

Jestli potřebujete doplnit šatník kvalitními letními kousky, osvěžit obsah kosmetické taštičky anebo rozšířit sortiment produktů, které vám pomáhají uplatňovat váš udržitelný životní styl, anebo se jen chcete dozvědět něco nového například ze světa pomalé módy, pak nesmíte chybět na SLOU days! Akce, která nabízí možnost nákupu, vzdělání ale také velké inspirace pro váš šetrný životní styl.

Tento skvělý event, na kterém vystoupí legenda trendsettingu Dominique Peclers bude hostit obchodní dům Kotva na Náměstí Republiky v Praze. Přijďte se ve dnech 15. – 17. 6. pokochat tvorbou lokálních designérů. U více jak pěti desítek prodejců budete moci pořídit krásné designové kousky nejen do svých šatních skříní, ale také do bytu – v podobě designových doplňků.

Dominique Peclers se během svého vystoupení podělí o svůj životní příběh. O informace ze zákulisí módního průmyslu od padesátých let po dnešek. Pohovoří o své nedávné cestě do Argentiny, do hor za řemeslníky, kteří stále žijí tradičním způsobem života. A také o svých zkušenostech coby partnerka jedné z nejtransparentnějších a nejekologičtějších značek na trhu Animaná – fair-trade značky, pocházející z argentinské oblasti Patagonia.

Všichni, kdo se vedle etického oblékání rozhodli také pro bezodpadové žití, zde budou moci pořídit textilní obaly pro svoje nákupy a znovupoužitelné obaly pro své svačiny a svačinky. V neposlední řadě se zde budete moci seznámit i s ekologickými prostředky pro svou domácnost.

Své zástupce zde bude mít i přírodní a organická kosmetika. Prohlédnout, očuchat a nejen to si zde budete moci sortiment pro denní použití, dekorativní kosmetiku, ale též produkty pro rozmazlovací procedury při domácích relaxačních a wellness rituálech.

Celá akce bude protkána širokou nabídkou workshopů a seminářů pokrývající témata napříč udržitelným životním stylem. A tak si budete moci poslechnout přednášky na téma podnikaní v udržitelném světě, jak na crowdfunding, ale také jak se starat o své oblečení, jak postavit efektivní šatník anebo jak to chodí v Bagladéši. Chybět nebudou praktické workshopy a přehlídky.

Prohlédněte si pár fotek z prvního dne a dorazte na největší #slou událost roku!

 

 

Autor: Petra Wiesnerová

Foto: Tereza Bourová

prev
next