PŘIDEJ SE K NÁM!

Hledáme na stáž nové členy týmu na několik ,,pozic”:

Redaktor / Copywriter
Fotograf 
Social media specialist
Redaktor / překladatel s výbornou angličtinou 

Tato stáž je určená primárně pro mladé lidi a studenty mediálních a uměleckých škol (není však podmínkou!), kteří mají chuť tvořit, a také mají více volného času. Takže ideální příležitost pro ty, co by rádi velmi flexibilní a kreativní praxi.

Jsi náš člověk – pokud jsi:

1. Flexibilní
2. Kreativní
3. Zajímá tě fashion, design, architektura, umění a kultura
4. Víš, co je to deadline a dodržování termínů
5. Máš cit pro detail
6. Víš co je Instagram, Youtube, Facebook, Pinterest, Snapchat, Google

Co budeme dělat?

Fotit fotky na social media, psát články, točit videa, připravovat rozhovory a hledat nové kontakty a možnosti spolupráce. Vše formou blogu. Také se podílet na realizaci a koncepci dalšího většího eventu spojeného s výstavou, ale také při tvorbě nového časopisu.

Jak to máme teď?

Primárně komunikujeme přes sociální sítě, pracujeme na webu, a máme za sebou úspěšnou párty k představení našeho projektu. Momentálně připravujeme crowdfundingovou kampaň, díky které chceme zorganizovat další event propojený s výstavou, kterou spustíme cca v září. Při větším úspěchu kampaně máme v plánu vydat i první ,,udržitelný” časopis.

Jak se přihlásit na stáž?

Jelikož se jedná o začínající projekt, hledáme členy týmu formou neplacené stáže. Za to nabízíme skvělou praxi na smysluplném projektu s velmi zajímavými partnery a spřátelnými projekty!!!Pokud máš pocit, že by ses chtěl/chtěla stát součástí tohoto projektu, pošli prosím svoje CV, pár řádku o Tobě a o to – jaká pozice je ti nejblíž. Připiš také důvod, proč tě SecondRound zaujal a proč máme chtít právě tebe!

(Spolu s CV prosím ,,fotografy” a ,,social media specialisty” poslat pár svých fotek a odkaz na instagram a ,,redaktory” odkaz nebo pdf s články)

Vše na mail: Gabrielle.M@email.cz a jako předmět uveď: SCNDRND STÁŽ + připiš tvoje jméno.

prev
next